Základná škola Malinovského

Základná škola Malinovského

ZŠ, základná škola Malinovského v Partizánskom

Adresa: Malinovského 1160/31, 958 06 Partizánske
Telefón:038/ 7401 803
E-mail:alenabarancova@gmail.com

Základná škola na Malinovského ulici bola otvorená v roku 1989 a nachádza sa na sídlisku Šípok v 25-tisícovom meste Partizánske. Popoludní majú deti možnosť navštevovať školský klub s piatimi oddeleniami a množstvo krúžkov.

ZŠ na Malinovského je školou, v ktorej sa využívajú inovačné prístupy. V jednej triede sa postupuje podľa princípov integrovaného tematického vyučovania - realizujú sa rôzne semináre a tvorivé dielne v rámci okresu i celého Slovenska.

Od tretieho ročníka majú možnosť naši žiaci venovať sa výuke anglického a nemeckého jazyka a ďalej svoje poznatky rozširovať v rámci hodín anglickej konverzácie s anglickým lektorom Eddom Beckerom.

V škole pracuje niekoľko krúžkov – športové – športové hry, basketbal, vybíjaná, volejbal, tanečný a šachový krúžok, literárno-dramatický krúžok, turistické krúžky, internetový, zemepisný, tenisový krúžok, krúžok šikovných rúk, spevácky krúžok.

V škole sa výrazná starostlivosť venuje deťom so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami. V škole pracuje školský špeciálny pedagóg, ktorý pri práci s deťmi využíva počítačovú učebňu a prostredníctvom špeciálnych programov realizuje reedukáciu a korekciu.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.