partizanske.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Práca, pracovné miesta, ponuky a brigády v Partizánskom a okolí

Ponuky 1-20 z 87

Ponuky práce Partizánske a okolie

Vedúci výroby

  Dátum pridania: 17.8.2017

 výroba obuvi , životopisy a motivačné listy zasielajte v slovenskom aj v anglickom (príp. nemeckom alebo dánskom) jazyku

Barmanka / krupierka

  Dátum pridania: 16.8.2017

 gastronómia , Životopisy posielajte výlučne na email vedúceho prevádzky pána Štefana Špánika, sspanik@maxbet.sk Akceptujeme len životopisy doplnené fotografiou a dokladom o najvyššom dosiahnutom vzdelaní.
Naša spoločnosť ponúka rovnakú pracovnú pozíciu aj v prevádzkach:
MIRAGE Sereď a MIRAGE Senec.
V správe prosíme vyznačiť mesto, v ktorom sa o prácu uchádzate.

Vodič

  Dátum pridania: 15.8.2017

 veľkoobchod, distribúcia bytových doplnkov , Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov!

Asistentka predaja - predavačka

  Dátum pridania: 15.8.2017

  , Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Životopisy spolu s fotografiou posielajte e-mailom pomocou dolu zobrazeného tlačítka.
Uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené kritéria, sa môžu dostaviť na osobný pohovor aj bez pozvania.
Osobné pohovory sú v predajni SELEKTRA, Družstevná 1143/24, Partizánske v čase :
v pondelok - sobota 8,00 hod

Praca pre skladnikov/cky pre Auchan

  Dátum pridania: 14.8.2017

 Prijmeme pracovnikov na pracovnu poziciu operatora, skladnika, manipulanta, pre francuzskeho zamestnavatela. Pracovne zaradenie Polsko-Auchan-francuzsky obchodny retazec. Mesacna mzda: 1200 Eur zakladny plat v cistom plus priplatky, moznost nadcasov Socialne a zdravotne odvody hradene zamestnavatelom v Polsku. Pracovny nastup: ihned po dohode. Pracuje sa s tovarom-potraviny, drogeria, spotrebny tovar Praca je vhodna pre pary a tiez jednotlivcov, jazykove znalosti s ohladom na podobnost a porozumenie polstiny nie su pozadovane. Blizsie informacie emailom.

Príjmeme vodiča, VP skup. C podmienka, Distribučné centrum CBA Slovakia, a. s. Chynorany

  Dátum pridania: 12.8.2017

 Obchod a služby , Na základe zaslaných životopisov budú na pracovný pohovor pozvaní najvhodnejší uchádzači.

Vedúci / majster strojárenskej výroby

  Dátum pridania: 10.8.2017

 strojárenstvo

Asistent/ka predaja - pokladničná zóna

  Dátum pridania: 9.8.2017

  , Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Učiteľ/ka MŠ

  Dátum pridania: 9.8.2017

  , Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
51

Asistentka predaja

  Dátum pridania: 8.8.2017

  , Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Životopisy spolu s fotografiou posielajte e-mailom pomocou dolu zobrazeného tlačítka.
Uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené kritéria, sa môžu dostaviť na osobný pohovor aj bez pozvania.
Osobné pohovory sú v predajni SELEKTRA, Družstevná 1143/24, Partizánske v čase :
v pondelok - sobota 8,00 hod

Stolár

  Dátum pridania: 8.8.2017

 strojársky , Prijmeme zamestnanca, alebo živnostníka so zručnosťou stolára s platným ŽL na pílenie rezanie, brúsenie hliníkových komponentov

Zvárač

  Dátum pridania: 8.8.2017

 strojársky , Hľadáme zvárača na plný úväzok , ale aj na živnosť, na zváranie hliníkových brán, plotov, balkónov, zásten...
Uchádzač by mal vedieť zvárať TIGOM a mať zváračské skúška Z - T7 .

Obchodný zástupca

  Dátum pridania: 8.8.2017

  , životopis v SJ

Operátor CNC ohraňovacieho lisu

  Dátum pridania: 4.8.2017

 strojársky , do pracovného pomeru prijmeme z celého Slovenska operátora na CNC ohraňovacom lise. Poskytujeme ubytovanie.

Opatrovanie Rakusko

  Dátum pridania: 28.7.2017

 Opatrovatelska agentura Pflegeagentur Libelle e.U. ponuka pracu pre opatrovatelku/zdravotnicku asistentku k 17-rocnemu mentalne postihnutemu chlapcovi - vek 25 - 40 rokov, prax sa nevyzaduje (pripadne skusenosti s epilepsiou), dobra nemcina, nefajciarka, vesela priatelska povaha, pozitivny vztah k vareniu a technike (chlapec rad pocuva hudbu, DVD a pozera televizor). Zije v domacnosti s matkou. Praca je na rakusku zivnost, najlepsie 21-dnove turnusy. Zaroven hladame trvalo opatrovatelky do novych rodin. , Zivotopis, doklad o vzdelani, foto a pripadne referencie poslat na vyssie uvedeny e-mail.

Obchodný zástupca - Nitriansky región II.

  Dátum pridania: 26.7.2017

  , Táto pozícia je vhodná pre tých kandidátov, ktorí už v minulosti dosiahli preukázateľné výsledky a majú radi výzvy a slobodu, ktorú prináša práca obchodného zástupcu.
Výkon práce obchodného zástupcu je vždy náročný. Okrem udržiavania dobrých vzťahov s už existujúcimi zákazníkmi ide aj o získavanie a predaj u nových. Nejedná sa len o typickú prácu "priekopníka", od ktorého sa očakáva iba získavanie nových klientov. Môžete nadviazať na dobré vzťahy a dopyt od existujúcich. Napriek tomu bude vašou úlohou aj získavanie nových odberateľov a zlepšovanie poradenskej činnosti. Oprieť sa budete môcť o priame vedenie a najlepších obchodníkov, ktorí vás naučia všetko potrebné.
Ak sa neobávate silného konkurenčného prostredia, veríte si, máte ochotu trvale sa vzdelávať, chcete sa stretávať so zaujímavými ľuďmi a časom aj kariérne rásť, toto je príležitosť pre vás.
Môžete sa vždy oprieť o stabilný tím a manažment, ktorý vám poskytne kvalitný vstupný tréning a po dosiahnutí očakávaných výsledkov aj možnosť neustále pracovať na osobnostnom raste, zlepšovaní obchodných zručností a kariérnom postupe.
Je pre vás práca obchodníka výzvou a zaujímavou profesiou? Cestovanie v regióne vám nerobí problém? Oblasť predaja potravín je vám blízka? Dobré výsledky vám zaručia neobmedzený príjem, možnosť neustále odborne rásť, kariérne postúpiť a istú dlhodobú spoluprácu.
UPOZORNENIE: Pokiaľ používate službu Gmail a neuvidíte v prijatej pošte od nás e-mail s informáciami o výberovom konaní, pravdepodobne ho nájdete v priečinku PROPAGÁCIA, alebo SPAM, pretože Gmail zaviedol novú službu kategorizácie pošty a náš e-mail sa pravdepodobne presunul tam. Preto Vás na túto situáciu upozorňujeme a žiadame Vás, aby ste si pravideľne kontrolovali všetky priečinky vo vašej schránke.
Pokiaľ sme Vás oslovili a máte vážny záujem byť zaradený/á do výberového konania, zaregistrujtre sa možnosťou "Prihlásiť sa na pozíciu" a vyplňte krátky formulár. Žitovopisy e-mailovou, poštovou, alebo faxovou formou nemôžeme akceptovať. Ďakujeme za porozumenie.

Kuriér

  Dátum pridania: 21.7.2017

  , V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis na emailovú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Vedúci obchodnej skupiny – manažér

  Dátum pridania: 6.7.2017

 Ponúkame: Iné výhody: - Stabilné prostredie s možnosťou profesionálneho rozvoja - 13. plat  - Prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, tímovej spolupráci a neformálnych vzťahoch - Samostatnú a zodpovednú prácu - Uplatnenie v medzinárodnej spoločnosti s vybudovanou tradíciou a prestížnou značkou - Motivujúci systém finančného hodnotenia - Zaškolenie a profesionálne tréningy na podporu predajných, vyjednávacích a komunikačných schopností - Možnosť pracovať na svojom osobnom a profesijnom raste a rozvoji (talentové programy, rozvojové aktivity) - Zamestnanecké výhody - Ďalší sociálny program - Možnosť nákupu zamestnaneckých akcií Požadujeme: - minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou - komunikačné zručnosti  - vytrvalosť - cieľavedomosť - pozitívne myslenie - vodičský preukaz: skupina B

Obchodný zástupca

  Dátum pridania: 6.7.2017

 Požadujeme: - komunikačné zručnosti  - samostatnosť, zodpovednosť  - organizačné schopnosti a flexibilita  - zrozumiteľná vyjadrovacia schopnosť  - pracovitosť, vytrvalosť, cieľavedomosť a pozitívne myslenie  - rýchle učenie Ponúkame: - zaujímavé a rastúce platové ohodnotenie - priestor na rast a sebarealizáciu  - príjemné pracovné prostredie  - teambuildingové akcie a rôzne iné benefity  - možnosť časovej flexibility

Klientsko-administratívny pracovník – Nitra

  Dátum pridania: 6.7.2017

 Hľadáme ambicióznych ľudí so zmyslom pre kariérny a osobnostný rast. Členovia nášho tímu sú, dynamickí, komunikatívni, zodpovední, tímoví ľudia. Prax v odbore je výhodou, nie však podmienkou, nakoľko dokážeme nového spolupracovníka v krátkom čase vďaka internému vzdelávaniu efektívne zaškoliť. Ponúkame: - možnosť kariérneho rastu - expresné výplaty - sociálny program - 13. plat Požiadavky na zamestnanca: - minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou - komunikatívnosť - proaktivitu - chuť vzdelávať sa

Ponuky 1-20 z 87

Správa ponuky práce

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Hľadám prácu.

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Ponúkam prácu.

Ak máte záujem váš občiansky inzerát upravovať, vymazať alebo chcete pridať firemný inzerát do sekcie Ponúkam prácu registrujte sa na portáli.

Ponuky práce

Ponúkate alebo hľadáte prácu v Partizánskom a okolí? Využite regionálnu ponuku práce na internete!

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Brodzany, Čereňany, Chalmová, Chynorany, Krásno, Malé Bielice, Malé Uherce, Návojovce, Oslany, Skačany, Veľké Uherce, Zemianske Kostoľany, Žabokreky nad Nitrou

Podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
 5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang