partizanske.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Cestovný ruch - Mesto Partizánske

Inzeráty 1-14 z 14

INZERCIA v Partizánskom

Spoznaj Berlín za víkend!

Dátum pridania: 31.5.2017

Jedinečný výlet do jednej z najatraktívnejších metropol Európy. Svetoznáme univerzity, výskumné inštitúcie, múzeá, ale aj najväčší vodný tropický svet a oveľa viac. Berlín je mladé, pestré, kreatívne mesto s vibrujúcou atmosférou. Je známe svojou rozmanitou architektúrou, nočným životom, fantastickou sieťou verejnej dopravy a predstavením moderného umenia. Vyberte sa aj za výhodnými nákupmi a prejdite mestom dizajnu, ale aj zelene :) Termín : 06.10. - 08.10 2017 (piatok - nedeľa - nie je potrebné čerpať dovolenku ) PROGRAM zájazdu a trasa vlaku : Bratislava – Kúty – Brno – Praha – Děčín – Berlín a späť ( možnosť státia v staniciach Kúty, Břeclav a Brno ) 06. 10. 2017 odchod vlaku z Bratislavy o 20:45 07. 10. 2017 - raňajky do postele , príchod do BERLÍNA (stanica Alexanderplatz ) cca o 8:00 - Ubytovací servis vo vlaku - odchod vlaku domov cca 20:45 08.10. 2017 - príchod do Bratislavy o 07:30 Cena: 189 EUR* na osobu v oddiele obsadenom 5 osobami Cena zahŕňa: - spiatočnú dopravu spacím vlakom - raňajky do postele na ceste tam aj späť - ( pri ceste tam káva/čaj, obložená bageta, pri ceste späť káva/čaj a croissant ) - technický personál WSt Cena nezahŕňa: - komplexné cestovné poistenie - cena za osobu a deň je 1,70 € - ďalšiu konzumáciu vo vlaku VIEME ZABEZPEČIŤ : - vypracovaný celodenný program aj so slovensky ( česky ) hovoriacim sprievodcom - prehliadka centra Berlína, vyhliadková plavba na rieke Spréva, návšteva vyhliadky na TV veži a múzeií - celodenný vstup do Tropical Islands - maximálna cena 42,00 € / dospelá osoba - možné skupinové, rodinné zľavy celodenný vstup do najväčšej a najstaršej ZOO v Európe - ( ZOO + Aquarium ) - maximálna cena 20, 00 € / dospelá osoba - možné skupinové a rodinné zľavy - See more at: http://www.orbistour.eu/eshop/vikend-v-naj-cool-meste-v-europe-z-bratislavy-do-centra-berlina-mimoriadnym-vlakom-/p-63.xhtml#sthash.GEPNURew.dpuf

Spoznaj Berlín za víkend!

Dovolenky, zájazdy do Ruska - Moskva, Petrohrad

Dátum pridania: 2.5.2017

Navštívte krásnu Moskvu, zažite biele noci v Petrohrade. Ponúkame poznávacie zájazdy pre celú rodinu. Pripravíme Vám cenovú ponuka zájazdov na mieru podľa vaších požiadaviek. Výučba ruštiny - v ramci zájazdu Vám ponúkame možnosť rýchlokurzu ruštiny.

Dovolenky, zájazdy do Ruska - Moskva, Petrohrad

Cestovná kancelária Bratislava LEGIOTOUR, zájazdy

Dátum pridania: 26.4.2017

Zájazdy Čarovný Salzburg a okolie, Chorvátsko a cvičenie jogy, doprava, Bratislava

Cestovná kancelária Bratislava LEGIOTOUR, zájazdy

Lacné ubytovanie Bánovce, hostinec KANADA

Dátum pridania: 1.3.2017

Sme skromný hostinec, ktorý sa riadi heslom Náš zákazník náš pán. Poskytujeme kvalitné stravovacie a ubytovacie služby, rôzne doplnkové služby ako sú napr. usporadúvanie spoločenských akcií a pod., ale aj zábavné služby ako sú biliard, stolný futbal, kolky a iné. www.hostineckanada.sk

Lacné ubytovanie Bánovce, hostinec KANADA

Kam cez víkend ? Jednodňové poznávacie výlety

Dátum pridania: 27.2.2017

Rodinná internetová cestovná kancelária Víkendové výlety vznikla z lásky k cestovaniu a poznávaniu historických pamiatok a prírodných krás. Obľúbili sme si Českú republiku, ktorá je plná krás, pamiatok a bohatá na históriu. Vezmeme Vás tam, kde to dobre poznáme.

Kam cez víkend ? Jednodňové poznávacie výlety

Cestovná kancelária CK AFRODITA, dovolenka,zájazdy

Dátum pridania: 7.2.2017

ZANZIBAR Z VIEDNE 01.05.-11.05.2017 / 08.05.-18.05.2017 15.05.-25.05.2017 / 22.05.-01.06.2017

Cestovná kancelária CK AFRODITA, dovolenka,zájazdy

SNOWLAND, rekreácia, lyžovanie neďaleko Martina

Dátum pridania: 7.2.2017

Pozývame vás do nášho moderného strediska SNOWLAND, ktoré je zamerané na rodinné lyžovanie s vysokou úrovňou doplnkových služieb. K dispozícii návštevníkov je štýlová novozrekonštruovaná reštaurácia HUMNO, rýchle občerstvenie Fastfood, SKi bar s krbom, bufety, SKI-servis, lyžiarska a snowboardová škola, turisticko-informačná kancelária, požičovňa, úschovňa a predajňa športových potrieb. Umelé osvetlenie umožňuje vychutnávať lyžovanie či snowboardovanie aj vo večerných hodinách. Na svoje si prídu aj priaznivci bežeckého lyžovania v okolí lyžiarskeho areálu, kde sa nachádzajú bežecké trate v celkovej dĺžke 12 km.

SNOWLAND, rekreácia, lyžovanie neďaleko Martina

Ubytovavnie v apartmánoch Trnava

Dátum pridania: 10.1.2017

Ponúkame vám ubytovanie v apartmánoch šítých na mieru. Strávte u nás chvíle pokoja - odporúčame aj pre rodiny s deťmi. http://lapension.sk/galeria.php

Ubytovavnie v apartmánoch Trnava

Ubytovanie v Zlatých Moravciach, hotel Eminent

Dátum pridania: 17.2.2016

Ponúkame vám príjemné ubytovanie v meste Zlaté Moravce, asi 3 km od R1. Kvalitná reštaurácia, požičovňa tenisových rakiet a bicyklov, uzamykateľné parkovisko.

Ubytovanie v Zlatých Moravciach, hotel Eminent

Ubytovanie v penzióne Rose, 200 m od Vadaš

Dátum pridania: 10.11.2015

Ponúkame vám ubytovanie rodinného charakteru v centre Štúrova, len 200 m vzdialené od kúpaliska. Hostia majú možnosť vybrať si z 2-3 posteľových a jednej štvorposteľovej izby. Penzión je vybavený aj spoločnou kuchynkou, spoločenskou miestnosťou, ale aj záhradným grilom, altánkom, hojdačkou či pieskoviskom pre deti.

Ubytovanie v penzióne Rose, 200 m od Vadaš

Ubytujte sa v Turčianskych Tepliciach !

Dátum pridania: 11.8.2015

Ubytovanie v rodinnom dome neďaleko kúpaliska Primátor a Aquaparku. Ponúkame veľmko príjemné ubytovanie pre 5 osôb, kotré sa nachádza v pokojnom prostredí na samostatnom poschodí rodinného domu - na prízemí. Prístup do neho je riešený samostným vchodom zo záhrady cez terasu. Ubytovaní hostia parkujú priamo v záhrade domu. Na konci záhrady sa navyše nachádza prístup k potoku.

Ubytujte sa v Turčianskych Tepliciach !

Štýlové ubytovanie v apartmánoch na Bašte, Levice

Dátum pridania: 17.4.2015

Ubytujte sa v zrekonštruovanom objekte s ponukou klimatizovaných apartmánov s dizajnovým zariadením a vlastnou kúpeľňou. Apartmány na Bašte sa nachádzajú na pešej zóne v historickom jadre mesta Levice, necelých 6 minút chôdze od Levického hradu.

Štýlové ubytovanie v apartmánoch na Bašte, Levice

Ubytovanie Trnava, apartmány takmer v centre mesta

Dátum pridania: 3.11.2014

LA PENSION, apartmánový dom s hotelovým ubytovaním, pre jednotlivcov i rodiny s deťmi. Elegantné a príjemné ubytovanie sa nachádza len 3 minúty od centra, vhodné pre krátkodobé ale aj dlhodobé ubytovanie. Pri ubytovaní na viac ako 3 noci je cena dohodou možná v závislosti od dĺžky pobytu. Máme v ponuke 10 apartmánov - bytov, z toho 8 s rozlohou 28-35 m2 a 2 nadštandardné - s rozlohou 55m2 a 80m2 :

Ubytovanie Trnava, apartmány takmer v centre mesta

Ubytovanie v súkromí, Štúrovo

Dátum pridania: 1.3.2013

Ponúkame Vám ubytovanie v peknom rodinnom dome 300m od termálneho kúpaliska Vadaš. K dispozícii sú 2 a 4-lôžkové izby s možnosťou pridania prístelky; hala, priestranná vybavená kuchyňa s komorou. Možnosť príjemného posedenia vo dvore so záhradou.

Ubytovanie v súkromí, Štúrovo
Inzeráty 1-14 z 14

Správa inzerátov

Pridajte si bezplatne občiansky inzerát.

Ak máte záujem váš inzerát upravovať, vymazať a topovať alebo chcete pridať komerčný inzerát - registrujte sa na portáli.

Firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Cestovný ruch

Potrebujete sa zbaviť starého auta, chladničky alebo chcete kúpiť nový dom či byt? Bezplatne inzerujte v sekcii Inzercia na stránkach mesta Partizánske a váš inzerát sa automaticky zadarmo zobrazí aj na regionálnych portáloch Virtualne.sk.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Brodzany, Čereňany, Chalmová, Chynorany, Krásno, Malé Bielice, Malé Uherce, Návojovce, Oslany, Skačany, Veľké Uherce, Zemianske Kostoľany, Žabokreky nad Nitrou

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať:
  • nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií
  • komerčné inzeráty, ktoré neboli pridané ako spoplatnené
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang