partizanske.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Koncerty - Mesto Partizánske

Akcie 1-2 z 2

AKCIE A PODUJATIA Partizánske a okolie

KONCERT BRATISLAVSKÉHO CHLAPČENSKÉHO ZBORU

2.10. - 2.10.2016 / 16:00

Miesto konania: Kostol Božského Srdca Ježišovho v Partizánskom
Mesto Partizánske, Združenie kresťanských seniorov a Rímskokatolícky farský úrad Partizánske vás pozývajú pri príležitosti mesiaca úcty k starším na KONCERT BRATISLAVSKÉHO CHLAPČENSKÉHO ZBORU, ktorý sa uskutoční v nedeľu 2. októbra 2016 o 16.00 hod. v Kostole Božského Srdca Ježišovho v Partizánskom.

KONCERT BRATISLAVSKÉHO CHLAPČENSKÉHO ZBORU

KONCERT ÚCTY K STARŠÍM

9.10. - 9.10.2016 / 15:00

Miesto konania: Mestská športová hala v Partizánskom
Pozývame vás na KONCERT ÚCTY K STARŠÍM, ktorý sa uskutoční v nedeľu 9. októbra 2016 o 15.00 hod. v Mestskej športovej hale v Partizánskom. Vstup voľný. Účinkujú: Božanka, Dušan Grúň, Martin Jakubec Koncert sa uskutoční pod záštitou primátora Partizánskeho Jozefa Božika.

KONCERT ÚCTY K STARŠÍM
Akcie 1-2 z 2

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Brodzany, Čereňany, Chalmová, Chynorany, Krásno, Malé Bielice, Malé Uherce, Návojovce, Oslany, Skačany, Veľké Uherce, Zemianske Kostoľany, Žabokreky nad Nitrou
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang