partizanske.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Koncerty - Mesto Partizánske

Akcie 1-3 z 3

AKCIE A PODUJATIA Partizánske a okolie

ZRODILO SA SVETLO – vianočný koncert Maroša Banga

11.12. - 11.12.2016 / 16:00

Miesto konania: Kostol Božského Srdca Ježišovho v Partizánskom
Primátor mesta Partizánske, Poslanecký zbor Mestského zastupiteľstva v Partizánskom, Rímskokatolícky farský úrad v Partizánskom a Mestská umelecká agentúra Partizánske vás pozývajú na vianočný koncert Maroša Banga pod názvom ZRODILO SA SVETLO, ktorý sa uskutoční v nedeľu 11. decembra 2016 o 16.00 hod. v Kostole Božského Srdca Ježišovho v Partizánskom. Vstup voľný.

ZRODILO SA SVETLO – vianočný koncert Maroša Banga

VIANOČNÉ SOIRÉE

26.12. - 26.12.2016 / 16:00

Miesto konania: Kostol Božského Srdca Ježišovho v Partizánskom
Mesto Partizánske, Základná umelecká škola Partizánske a Mestská umelecká agentúra Partizánske vás srdečne pozývajú na VIANOČNÉ SOIRÉE - slávnostný koncert žiakov a pedagógov ZUŠ v Partizánskom, ktorý sa uskutoční v pondelok 26. decembra 2016 o 16.00 hod. v Kostole Božského Srdca Ježišovho v Partizánskom.

VIANOČNÉ SOIRÉE

Cigánski diabli v Bošanoch

20.11. - 20.11.2027 / 17:00 - 19:00

Miesto konania: Dom kultúry, ul.M.R:Štefánika, Bošany
Koncertné vystúpenie Cigánskych diablov. Cigánski Diabli prinášajú originálne diela, odvážne aranžmány, neobvyklé hudobné kombinácie a nový imidž. Tradíciu obohatili svojimi sólovými hudobnými projektami a spoluprácou so viacerými symfonickými orchestrami, kde majstrovsky spájajú folklórnu muziku s ostatnými hudobnými žánrami (jazz, etno, flamenco) a doplnili ich výnimočnou virtuozitou, ktorá je neodmysliteľnou súčasťou umeleckého prejavu

Cigánski diabli v Bošanoch
Akcie 1-3 z 3

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Brodzany, Čereňany, Chalmová, Chynorany, Krásno, Malé Bielice, Malé Uherce, Návojovce, Oslany, Skačany, Veľké Uherce, Zemianske Kostoľany, Žabokreky nad Nitrou
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang