Akcie a podujatia - Mesto Partizánske

Akcie 1-1 z 1

AKCIE A PODUJATIA Partizánske a okolie

CESTA ROZPRÁVKOVÝM LESOM

30.5. - 30.5.2015 / 10:00

Miesto konania: Pod Salašom - medzizáhradky (vstup)
Pozývame vás na CESTU ROZPRÁVKOVÝM LESOM, ktorá sa uskutoční v sobotu 30. mája 2015. Vstup do rozprávkového lesa je cez Kráľovskú bránu so zbrojnošmi pod Salašom – medzizáhradky od 10.00 do 12.00 hod. Mýtne cez bránu je 1 kráľovský groš = 0,50 €. Každé dieťa dostane pri vstupe kráľovskú štartovaciu kartu. Po absolvovaní trasy so stanovišťami – Snehulienka a sedem trpaslíkov, Zbojníci, Čertov kotol, Červená čiapočka, Vodníkova studnička, získate v Kráľovskom rozprávkovom dvore medailu s logom rozprávkovej cesty. Na konci trasy, na lúke pri bývalej Ondrej chate, je pre vás pripravený od 12.00 hod. bohatý program. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie uskutoční o týždeň neskôr.

CESTA ROZPRÁVKOVÝM LESOM
Akcie 1-1 z 1

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Brodzany, Čereňany, Chalmová, Chynorany, Krásno, Malé Bielice, Malé Uherce, Návojovce, Oslany, Skačany, Veľké Uherce, Zemianske Kostoľany, Žabokreky nad Nitrou
Kontakt | O nás | Reklama | Podmienky použitia |
lang