partizanske.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Akcie a podujatia - Mesto Partizánske

Akcie 1-5 z 5

AKCIE A PODUJATIA Partizánske a okolie

HISTORICKÝ DEŇ V ŠIMONOVANOCH

24.6. - 24.6.2017 / 16:00

Miesto konania: areál Vodného hradu v Šimonovanoch
Mesto Partizánske, Mestská umelecká agentúra Partizánske a Historicko-umelecká spoločnosť Bojník vás pozývajú na HISTORICKÝ DEŇ V ŠIMONOVANOCH, ktorý sa uskutoční v sobotu 24. júna 2017 o 16.00 hod. v areáli Vodného hradu v Šimonovanoch. Program zabezpečuje Historicko-umelecká spoločnosť BOJNÍK. Súčasťou podujatia bude koncert dobovej hudby.

HISTORICKÝ DEŇ V ŠIMONOVANOCH

DEŇ RADOVANA KAUFMANA – DEŇ MLADÝCH

28.6. - 28.6.2017 / 09:00

Miesto konania: Námestie SNP v Partizánskom
Slovenský paralympijský výbor a Mesto Partizánske vás pozývajú na podujatie DEŇ RADOVANA KAUFMANA – DEŇ MLADÝCH, ktoré sa uskutoční v stredu 28. júna 2017 od 9.00 hod. na Námestí SNP v Partizánskom. PROGRAM: 9.00 hod. Na kolesách – jazda pre deti materských a základných škôl 9.45 hod. Oceňovanie talentovanej mládeže 10.45 hod. Vyhodnotenie súťaže o Zlatý odznak Radovana Kaufmana 13.30 hod. Odhalenie sochy Radovana Kaufmana (ZŠ R. Kaufmana, Nádražná ul.)

DEŇ RADOVANA KAUFMANA – DEŇ MLADÝCH

FOLKLÓRNY FESTIVAL

5.7. - 5.7.2017 / 16:00

Miesto konania: Park M. R. Štefánika v Partizánskom
Mesto Partizánske vás pozýva na FOLKLÓRNY FESTIVAL, ktorý sa uskutoční v stredu 5. júla 2017 o 16.00 hod. v Parku Milana Rastislava Štefánika v Partizánskom. Účinkujú: Ženská folklórna spevácka skupina Kolovrátok Detský folklórny súbor Slniečko Folklórny spevácky súbor Cimerky Folklórny súbor Trenčan Vokálno-inštrumentálna skupina BANDA Súčasťou festivalu je prezentácia ľudových umelcov.

 FOLKLÓRNY FESTIVAL

HANA ZAGOROVÁ Galakoncert JUBILEUM

24.10. - 24.10.2017 / 19:00

Miesto konania: Februárová 11
Hana Zagorová Galakoncert hosť: Petr RezekBOOM!BAND Jiřího Dvořáka Hana Zagorová, jedna z najväčších hviezd a stálic česko-slovenskej populárnej scény, deväťnásobná Zlatá slávica, držiteľka Diamantovej platne Supraphonu za viac ako 10 miliónov predaných zvukových nosičov a členka Siene slávy hudobných cien Anděl, oslávila minulý rok v septembri významné životné jubileum. Pre svojich priaznivcov si ako darček pripravila nový štúdiový album O Lásce, na ktorý autorsky prispeli prevažne o dve generácie mladšie osobnosti popu, rocku a folku. Nové skladby aj osvedčené hity predstaví Zagorová na turné, v rámci ktorého odohrá sériu koncertov na Slovensku.Hana Zagorová pôsobí na československej scéne už od polovice 60. rokov. Rodáčka z Petřkoviec pri Ostrave odvtedy nahrala a vydala desiatky albumov. Medzi jej najpopulárnejšie piesne patria skladby ako Maluj zase obrázky, Je naprosto nezbytné, Nešlap nelámej, Duhová víla, Malokdo ví, Můj čas alebo Biograf láska. Hoci sú piesne Hany Zagorovej hudobne a žánrovo veľmi pestré, najtypickejší pre ňu zostáva tzv. beatový šansón. Práve v ňom dokázala najlepšie zužitkovať svoje herecké štúdium, cit pre obsah a jedinečnú atmosféru každej piesne (Tanečnice, Maluj zase obrázky, Usnul nám, spí, Kdyby se vrátil čas). Za svoju kariéru naspievala cez 800 piesní, k mnohým si navyše písala texty sama. Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavu

HANA ZAGOROVÁ Galakoncert JUBILEUM

Ženský zákon

20.4. - 20.4.2023 / 16:00 - 18:00

Miesto konania: Dom kultúry, ul.M.R:Štefánika, Bošany
KLASICKÉ DIELO SLOVENSKÉHO AUTORA JOZEFA GREGORA TAJOVSKÉHO - ŽENSKÝ ZÁKON. PRÍBEH O DVOCH MLADÝCH ĽUĎOCH A ICH STRASTIPLNEJ CESTE KU ŠŤASTIU. V PODANÍ TRENČIANSKEHO MESTSKÉHO DIVADLA

Ženský zákon
Akcie 1-5 z 5

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Brodzany, Čereňany, Chalmová, Chynorany, Krásno, Malé Bielice, Malé Uherce, Návojovce, Oslany, Skačany, Veľké Uherce, Zemianske Kostoľany, Žabokreky nad Nitrou
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang