partizanske.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Akcie a podujatia - Mesto Partizánske

Akcie 1-5 z 5

AKCIE A PODUJATIA Partizánske a okolie

Cafe SOCIETY

28.9. - 28.9.2016 / 19:00

Miesto konania: Gen. Svobodu 1141/3, Partizánske
Komédia, Dráma Návrat Woodyho Allena do sveta kaviarenskej glamour spoločnosti, .. Réžia: Woody Allen • Scenár: Woody Allen • Kamera: Vittorio Storaro • Hrajú: Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Steve Carell, Blake Lively, Parker Posey, Jeannie Berlin, Corey Stoll, Ken Stott, Anna Camp, Tony Sirico, Stephen Kunken, Sari Lennick, Paul Schneider, Sheryl Lee, Paul Schackman, Richard Portnow, Saul Stein, Don Stark, Gregg Binkley, Shae D'lyn, Lev Gorn, Steve Rosen, Kaili Vernoff, Tom Kemp, Joe Mancini, Kelly Rohrbach, Douglas McGrath Bobby (Jesse Eisenberg) pochádza z Bronxu. Žije so stále sa hašteriacimi rodičmi a bratom Benom (Corey Stoll), ktorý ako čistokrvný amorálny gangster zastáva názor, že každý problém sa dá vyriešiť hrubou silou. Bobbymu je jasné, že potrebuje zmeniť prostredie. Odlieta do Hollywoodu, kde začne pracovať ako poslíček pre strýčka Phila (Steve Carell), ktorý je dôležitým agentom filmových hviezd. Vstupuje do sveta opojných večierkov, plných celebrít, modeliek, playboyov, producentov a politikov. Na prvý pohľad sa však zamiluje do strýkovej asistentky Vonnie (Kristen Stewart). Problém je, že Vonnie má vážny vzťah, takže Ben sa musí uspokojiť len s kamarátstvom. Ale nič netrvá večne, Vonnie sa s priateľom rozíde a veľmi rýchlo opätuje Benove city. Jeho ponuku k svadbe však odmieta. Nešťastný Bobby sa vráti do New Yorku, kde začne pracovať s bratom Benom, ktorý si otvoril nočný klub. Z Bobbyho sa stáva veľmi schopný impresário a z klubu Les Tropiques jeden z najvyhľadávanejších v meste. Napriek tomu, že Bobby stále miluje Vonnie, zblíži sa s Veronikou (Blake Lively), okúzľujúcou dámou z vyššej spoločnosti. Svadba. Veronikine tehotenstvo. Benov život sa zdá šťastný. Ale len do toho večera, kedy do dverí Les Tropiques vstúpi Vonnie...

Cafe SOCIETY

Deepwater Horizon: More v plameňoch

30.9. - 1.10.2016 / 19:00

Miesto konania: Gen. Svobodu 1141/3, Partizánske
30.9.2016 - 19:00-ST, 1.10.2016 - 19:00-ST, Akcia, Dráma Film inšpirovaný skutočným príbehom 20. apríla 2010 došlo na ropnej plošine Deepwater Horizon v Mexickom zálive k jednej z najväčších človekom spôsobených katastrof na svete. Tento film rozpráva príbeh, ktorý sa neobjavil v nijakých správach a väčšina ľudí ho nepozná. Je to príbeh 126 členov posádky, pracujúcich na palube Deepwater Horizon, ktorí tam v teň deň prežili skutočné inferno. Skúsení profesionáli, muži aj ženy, bojovali s ohňom do úplného vyčerpania v nádeji, že prežijú a čoskoro sa dostanú na breh k svojim rodinám. V jedinom okamihu sa ocitli v najhoršej nočnej more a museli pozbierať všetku svoju odvahu, aby zastavili rozpútané peklo, a vo chvíli, keď všetko vyzeralo stratené, zachránili aj jeden druhého. Réžia: Peter Berg • Scenár: Matthew Michael Carnahan, Matthew Sand • Kamera: Enrique Chediak • Hudba: Steve Jablonsky • Hrajú: Mark Wahlberg, Dylan O'Brien, Kate Hudson, Kurt Russell, John Malkovich, Gina Rodriguez, Joe Chrest, Chris Ashworth, J.D. Evermore, Deneen Tyler, Nazeema Bartek, Devin Posey, Ethan Suplee, Robert Segari, Jason Kirkpatrick, Garrett Kruithof, Douglas M. Griffin, John L. Armijo, Brad Leland, Ilan Srulovicz, James DuMont, Chris Angerdina

Deepwater Horizon: More v plameňoch

VII. MAJSTROVSTVÁ OKRESU PARTIZÁNSKE VO VARENÍ GUL

1.10. - 1.10.2016 / 09:00

Miesto konania: priestranstvo pri Pivárni Kotolňa (Luhy II)
Pozývame vás na VII. MAJSTROVSTVÁ OKRESU PARTIZÁNSKE VO VARENÍ GULÁŠU – O zlatú varešku, ktoré sa uskutočnia v sobotu 1. októbra 2016 od 9.00 hod. na priestranstve pri Pivárni Kotolňa (Luhy II). Víťazné družstvo si odnesie výhru 100 €. PROGRAM: 9.00 hod. prezentácia súťažiacich 10.00 hod. otvorenie /štart pretekov 12.00 hod. popoludnie s kultúrou ÚČINKUJÚ: 12.00 hod. Hudobná skupina VESELÁ SEDMA 13.00 hod. FS JÁNOŠÍK SENIOR, DFS SLNIEČKO, RHIANNON 14.30 hod. FOLKTÓN PE Prihlášky: Piváreň Kotolňa, Luhy II 0908/775 183 p. Miške 0908/884 982 p. Jakubík Podujatie sa uskutoční pod záštitou primátora Partizánskeho Jozefa Božika. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie uskutoční o týždeň, v rovnakom čase a na rovnakom mieste.

VII. MAJSTROVSTVÁ OKRESU PARTIZÁNSKE VO VARENÍ GUL

KONCERT BRATISLAVSKÉHO CHLAPČENSKÉHO ZBORU

2.10. - 2.10.2016 / 16:00

Miesto konania: Kostol Božského Srdca Ježišovho v Partizánskom
Mesto Partizánske, Združenie kresťanských seniorov a Rímskokatolícky farský úrad Partizánske vás pozývajú pri príležitosti mesiaca úcty k starším na KONCERT BRATISLAVSKÉHO CHLAPČENSKÉHO ZBORU, ktorý sa uskutoční v nedeľu 2. októbra 2016 o 16.00 hod. v Kostole Božského Srdca Ježišovho v Partizánskom.

KONCERT BRATISLAVSKÉHO CHLAPČENSKÉHO ZBORU

KONCERT ÚCTY K STARŠÍM

9.10. - 9.10.2016 / 15:00

Miesto konania: Mestská športová hala v Partizánskom
Pozývame vás na KONCERT ÚCTY K STARŠÍM, ktorý sa uskutoční v nedeľu 9. októbra 2016 o 15.00 hod. v Mestskej športovej hale v Partizánskom. Vstup voľný. Účinkujú: Božanka, Dušan Grúň, Martin Jakubec Koncert sa uskutoční pod záštitou primátora Partizánskeho Jozefa Božika.

KONCERT ÚCTY K STARŠÍM
Akcie 1-5 z 5

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Brodzany, Čereňany, Chalmová, Chynorany, Krásno, Malé Bielice, Malé Uherce, Návojovce, Oslany, Skačany, Veľké Uherce, Zemianske Kostoľany, Žabokreky nad Nitrou
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang